avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 181 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pot sa imi deschid un PFA cu codul caen 7410?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pot sa imi deschid un PFA cu codul caen 7410?

Buna seara!
Pot sa imi deschid un PFA cu codul caen 7410 daca nu am studiile superioare sau o diploma autorizata pentru design?
Sunt freelancer si ma ocup cu Designul interior, dar am nevoie de PFA pentru a colabora cu anumite firme.
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Loredana Șerban , Consultant resurse umane 20:14, 12 Ianuarie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu este nevoie sa aveti studii superioare; cautati sa faceti un curs de scurta durata pentru calificarea de Designer de interioare, iar certificatul obtinut va fi suficient pentru autorizarea PFA

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Deschidere pfa simona_12 simona_12 Buna ziua! As dori sa stiu daca as putea deschide un PFA avand obiectele de activitate: 1. servicii pregatitoare pentru pretiparire (cod CAEN 1813) 2. ... (vezi toată discuția)
Pot sa ma inregistrez ca pfa cod 7410 - design specializat? Constantinesis Constantinesis Buna ziua Sunt arhitect fara drept de semnatura si doresc sa colaborez pe site-uri de freelancing gen UPWORK sau chiar sa imi creez un website personal pentru ... (vezi toată discuția)
Infiintare pfa fara diploma POM1980 POM1980 Buna ziua, Vreau sa-mi infiintez un PFA cu cod caen 7111, dar problema e ca desi am facut UAUIM,(Universitatea de Arhitectura si Urbanism Ion Mincu), ... (vezi toată discuția)