Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pot sa imi deschid un PFA cu codul caen 7410?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pot sa imi deschid un PFA cu codul caen 7410?

Buna seara!
Pot sa imi deschid un PFA cu codul caen 7410 daca nu am studiile superioare sau o diploma autorizata pentru design?
Sunt freelancer si ma ocup cu Designul interior, dar am nevoie de PFA pentru a colabora cu anumite firme.
Multumesc!
Nu este nevoie sa aveti studii superioare; cautati sa faceti un curs de scurta durata pentru calificarea de Designer de interioare, iar certificatul obtinut va fi suficient pentru autorizarea PFA