avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1104 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Sunt in prenatal din 2020 și am o firma cu ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Sunt in prenatal din 2020 și am o firma cu activitatea suspendată. ...

Sunt in prenatal din 2020 și am o firma cu activitatea suspendată. As dori sa știu trebuie sa mai depun vreun formular pentru 2021,?multumesc

Alte discuții în legătură

Buna ziua! am vazut ca pe acest forum se primesc raspunsuri pe ... Adriana.S.M. Adriana.S.M. Buna ziua! Am vazut ca pe acest forum se primesc raspunsuri pe intelesul tuturor si indraznesc sa întreb si eu ceva: Sunt angajata de la 1 iunie si la ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie prenatal si concediu cresterea copilului alexutza_r_m alexutza_r_m Buna ziua. Am si eu o nelamurire. Eu sunt angajata la o firma de stat cu norma intreaga. In acelasi timp, lucrez pe baza de contract si la alta firma. Acum ... (vezi toată discuția)
Sesizare itm pentru discriminare la acordarea primelor gabriel32 gabriel32 Buna ziua, Va scriu aceasta întrebare din partea surorii mele: “Din anul 2013 sunt angajata la o firma. La finalul lui 2018 am intrat in concediu ... (vezi toată discuția)