Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara In baza carei legi se fac pensionarile in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara In baza carei legi se fac pensionarile in 2022? Multumesc. ...

Buna seara
In baza carei legi se fac pensionarile in 2022?
Multumesc.
Legea pensiilor publice nr. 263/ 2010 cu modificarile si completarile ulterioare este in vigoare.
Aplicarea legii noi a fost amanata de guvernul PNL-USR pana la 01.09.2023