Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Administratorul societatii si-a schimbat numele in ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Administratorul societatii si-a schimbat numele in urma casatoriei.

Buna ziua, daca administratorul societatii si-a schimbat numele in urma casatoriei, trebuie depus Act constitutiv actualizat cu bifarea publicarii in MO? Multumesc
george-neagu, moderator