Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua!Vreau si eu sa achizitionez un autoturism.Eu ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua!Vreau si eu sa achizitionez un autoturism.Eu am mai ...

Buna ziua!Vreau si eu sa achizitionez un autoturism.Eu am mai multe amenzi de platit.Daca trec masina pe numele meu anaful imi poate pune sechestru pe masina?
Buna ziua, da, orice creditor va poate executa silit bunurile dvs. prezente si viitoare.