Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Buna seara.Stie cineva cat timp este valabil ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Buna seara.Stie cineva cat timp este valabil certificatul fiscal ...

Buna seara.Stie cineva cat timp este valabil certificatul fiscal pentru persoanele fizice?
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc frumos!