Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... anexa la HG1613/2009
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

anexa la HG1613/2009

Buna ziua.Va rog sa ma ajutati sa intru in posesia anexei sau anexelor de la HG1613/2009.Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc
revin din nou cu rugamintea daca are cineva hg 1613/2009 ,sa-mi trimita anexele de la Caras Severin.multumesc.
macamete08, utilizator