Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua într-un proces penal daca am făcut 2 ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua într-un proces penal daca am făcut 2 cereri de strămutarea ...

Buna ziua într-un proces penal daca am făcut 2 cereri de strămutarea și nu au fost aprobate cu toate că erau motivate foarte serios care ar fi următoarea faza pentru a muta procesul în alt judet .
Doar strămutarea există.
Cum am spus am făcut 2 și nu sa aprobat deoarece soțul doamnei care ne judecăm este judecator, și orice am face degeaba . Unde as putea merge mai sus . Cu toata siguranța va spun ce se intampla la tribunalul și la curtea de apel Prahova este grav mafia este foarte mare , am atatea acte clare dar degeaba .
Florin7525, utilizator
Justitia din Ploiesti nu exista toți e jale ce se intampla aici vo spun sigur.

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Doar strămutarea există.

De mâine o sa merg peste tot CEDO ICCJ INSPECTIA JUDICIARA peste tot am o grămadă de acte dar aici degeaba .

Florin7525 a scris:

Justitia din Ploiesti nu exista toți e jale ce se intampla aici vo spun sigur.

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Doar strămutarea există.

Daca procesul este la.judecătorie sau la tribunal nu aveți cum sa ieșiți din circumscripția curtii de apel..
Noua lege nu mai permite asa ceva.
Asa au gandit cei care au făcut noul.cod de procedura penala....
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat