Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Abonament premium - factura
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Abonament premium - factura

Buna seara, am achitat (on line - in data de 24.01.2021) un abonament premium pt. abonat Roscawork (300lei + TVA). Va rog sa-mi facturati serviciul pe cui 25698945 Rosca-Work&Fire Safety I.I. Imi cer scuze ca va abordez astfel, dar nu am gasit alta modalitate pe site de contact direct cu redactorii sau cu serviciul financiar. Multumesc!
Bună dimineața,

Mesajul dvs. a fost transmis Departamentului de Vânzări. Vă mulțumim că ne urmăriți.

Toate cele bune,
Manuela