avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1035 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Abonament premium - factura
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Abonament premium - factura

Buna seara, am achitat (on line - in data de 24.01.2021) un abonament premium pt. abonat Roscawork (300lei + TVA). Va rog sa-mi facturati serviciul pe cui 25698945 Rosca-Work&Fire Safety I.I. Imi cer scuze ca va abordez astfel, dar nu am gasit alta modalitate pe site de contact direct cu redactorii sau cu serviciul financiar. Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Manuela Rășină , administrator 05:55, 25 Ianuarie 2022
Bună dimineața,

Mesajul dvs. a fost transmis Departamentului de Vânzări. Vă mulțumim că ne urmăriți.

Toate cele bune,
Manuela

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună seara. o întrebare legată de acest site: tocmai am plătit ... Anca Alina Dumitru Anca Alina Dumitru Bună seara. O întrebare legată de acest site: Tocmai am plătit abonamentul de 6 luni pentru a putea citi toate articolele de pe acest site și tot nu pot ... (vezi toată discuția)
consultanta in domeniul "probleme cu bancile" alexandradian_a@yahoo.com alexandradian_a@yahoo.com Buna dimineata, va rog, am nevoie de sfatul unui avocat, dupa cum am spus, banca este dispusa sa-mi faca o oferta, insa nu ma ajuta prea mult cu ceea ce mi-a ... (vezi toată discuția)
Abonament pe site de matrimoniale fără acordul meu. pot fi obligat să îl plătesc? claudiu_2014 claudiu_2014 buna ziua, pe scurt, am intrat pe un site de intalniri matrimoniale (fara continut sexual) , totul gratuit si frumos la prima vedere. dupa logare sa vezi ... (vezi toată discuția)