Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Pot prelua contractul de la parcare de la vechiul ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Pot prelua contractul de la parcare de la vechiul proprietar ...

Pot prelua contractul de la parcare de la vechiul proprietar fără licitație??

Nu,pentru că nu este el proprietar al locului de parcare.Se ia de la ADP-ul de sector conform cu regulamentul de atribuire a locurilor de parcare.
mitabiciclista, utilizator
Mulțumesc frumos!
Nu puteti prelua contractul de concesiune loc parcare dearece alocarea locurilor de parcare se realizeaza de catre inspectorii primariilor numai dupa verificarea documentelor solicitantilor