Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Important-urgent
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Important-urgent

Bună seara ,am și eu o întrebare când mi s a eliberat fisa de școlarizare de la școală auto datele personale erau cele din buletinul vechi deoarece era încă valabil un an de zile,dar l am pierdut pe cel vechi și a trebui sa îmi fac altul nou ,acuma îmi va da alta fisa de școlarizare sau ma pot duce tot cu fisa aceea pentru a susține probele auto?
Solicitați o fișă noua scolii de șoferi, trebuie să o elibereze imediat.