Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Un program de lucru cu timp partial de 20 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Un program de lucru cu timp partial de 20 ore/saptamana, ...

Buna ziua,
Un program de lucru cu timp partial de 20 ore/saptamana, poate fi repartizat inegal? sau inegal se poate doar pt norma intreaga de 40 ore/saptamana?
Multumesc
In opinia mea, un program de lucru cu timp partial de 20 ore/saptamana, poate fi repartizat inegal