Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara Cat poate costa o succesiune după un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara Cat poate costa o succesiune după un apartament, ...

Buna seara
Cat poate costa o succesiune după un apartament, menționez inca nu sunt 6 luni împlinite.
Mulțumesc.
Depinde de valoarea apartamentului, din grila notariala.
Valoarea se stabilește în funcție de localitate, zona, anul construcției blocului, etaj, gradul de confort, suprafața utila, gradul de uzura etc etc etc.
6 luni nu au nicio legătură. Nu înseamnă nimic