Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua. Dacă am ajuns la vârsta pensionarii și ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua. Dacă am ajuns la vârsta pensionarii și sunt în ...

Bună ziua.
Dacă am ajuns la vârsta pensionarii și sunt în perioada de prelungire conform legii, pot candida la funcția de director?
Daca indepliniti conditiile, puteti candida la funcția de director.
Și dacă varsta nu-mi permite decât cel mult 2 ani de activitate, cum semnez contractul de management pe 4 ani?

Cornel Vasile a scris:

Daca indepliniti conditiile, puteti candida la funcția de director.

vasea_13, utilizator
Il semnati pe 2 ani .... pana atunci poate mai modifica legea.