avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 983 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Împăcare camera preliminara ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Împăcare camera preliminara ...

Buna ziua! Cum procedam atunci când partile au decis sa se împace in cazul unei infracțiuni de inselaciune, însă dosarul este in camera preliminara? Cine depune aceasta “impacare” la camera preliminara sau cum se procedează?
Ultima modificare: Duminică, 6 Februarie 2022
ioana1272@, utilizator
V-am explicat in alt topic deschis tot de dvs, care este obiectul camerei preliminare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inselaciune art 215 Silviuvox Silviuvox Buna ziua , in cazul in care in anul 2009 sa deschis urmarirea penala pentru inselaciune art 215 alin 123, pentru fapte din 2007-2009, rechizitoriul pentru ... (vezi toată discuția)
Camera preliminara ioana1272@ ioana1272@ Buna ziua! Apar cu un dosar in care obiectul apare inselaciune, și mai apoi încă un dosar /A1, in care obiectul este mențiuni ……camera preliminara. Am ... (vezi toată discuția)
Camera preliminara adriana1993 adriana1993 As vrea si eu sa stiu cand dosarul se afla in camera preliminara urmarirea penala continua ( adica politia mai poate administra probe noi la dosar daca va ... (vezi toată discuția)