Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Împăcare camera preliminara ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Împăcare camera preliminara ...

Buna ziua! Cum procedam atunci când partile au decis sa se împace in cazul unei infracțiuni de inselaciune, însă dosarul este in camera preliminara? Cine depune aceasta “impacare” la camera preliminara sau cum se procedează?
ioana1272@, utilizator
V-am explicat in alt topic deschis tot de dvs, care este obiectul camerei preliminare.