Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Codul muncii art 252 alin (1) . in termen de 30 de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Codul muncii art 252 alin (1) . in termen de 30 de zile calendaristice ...

Codul muncii art 252 alin (1) . in termen de 30 de zile calendaristice de la data luarii la cunostinta despre savarsirea abaterii disciplinare, ,Când se consideră că angajatorul a luat la cunoștință ?
Data inregistrarii raportului final al cercetarii disciplinare prealabile la registratura unitatii.
poi este vorba de unitatea din Satu Mare sau Cluj ? 4 08 2021 Satu Mare și 07 10 2021 la Cluj ,iar Clujul a dat decizia de sancționare ,iar Satu Mare a făcut cercetarea