avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 674 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Este legal sa inchei un contract prin care sa soliciti ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Este legal sa inchei un contract prin care sa soliciti o anumita ...

Este legal sa inchei un contract prin care sa soliciti o anumita suma de bani de la ofertantul participant la procedura de achizitie publica pentru sustinerea oferita de tertul sustinator.

Alte discuții în legătură

Nedumeriri in noua legislatie greensea greensea Buna ziua Potrivit noii legislatii in domeniu, cerinta cu privire la experienta similara poate fi indeplinita la comun de asociatii ofertanti sau de ofertant ... (vezi toată discuția)
Lista principalele livrari in ultimii ani-achizitii publice macristinasrl macristinasrl Am participat si particip la licitatiile publice. Unele unitati contractante conditioneaza admiterea la procedura de achizitie numai in cazul in care poti ... (vezi toată discuția)
Daca am o singura oferta pot atribui contractul ? gabrielspp gabrielspp la o procedura de cerere de oferta online , am un singur ofertant care este admisibil, pot atribui contractul? care este termenul legal? va multumesc (vezi toată discuția)