Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... In data de 01.01. 1998, am fost inscris la pensie de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

In data de 01.01. 1998, am fost inscris la pensie de invaliditate ...

In data de 01.01. 1998, am fost inscris la pensie de invaliditate in baza legii nr. 3/1977 iar data de 01. 01. 2011 am iesit la pensie de drept. Am dreptul la indicele de corectie? Va multimesc anticipat.
Nu.