Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua..... vreau sa mi iau o masina prin programul ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua..... vreau sa mi iau o masina prin programul Rabla ...

Buna ziua..... vreau sa mi iau o masina prin programul Rabla dar am probleme si cu executorii .... intrebarea mea este ..... pot avea surpriza sa imi puna sechestru pe masina si in cazul astace am de facut
Achizitionati masina pe numele altei persoane de incredere sau infiintati o entitate juridica, SRL sau pe asociatie si luati pe acea entitate.
multumesc pt raspuns