Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua , doresc sa incep activitate pe codul CAEN ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua , doresc sa incep activitate pe codul CAEN 8292 -activitati ...

Buna ziua , doresc sa incep activitate pe codul CAEN 8292 -activitati de ambalare si vreau sa stiu daca avem nevoie de avize sau autorizatii de functionare - ma refer la ISU , MEDIU ...
Punctul de lucru o sa fie hala industriala cu contract de inchiriere.
Multumesc.
desigur