Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Buna ziua. Activitatea de epilare definitiva și ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Buna ziua. Activitatea de epilare definitiva și activitatea ...

Buna ziua.
Activitatea de epilare definitiva și activitatea remodelare corporală se pot încadra pe codul CAEN 8690 Alte activități legate de sănătatea umană? De asemenea, dacă acestea se încadrează pe acest cod, eu ca administrator, am nevoie de finalizarea facultății de medicina sau este suficient un curs in cadrul acelor activități?
Va mulțumesc!
Cod CAEN 9604 Activitati de întretinere corporala
Mulțumesc pentru răspuns!

Eu doresc sa aplic cu o societate in cadrul unei finantari pentru studenți iar codul CAEN de întreținere corporală nu este eligibil. Nu as putea motiva aceste achizitii si pe codul CAEN 8690-Alte activități referitoare la sănătatea umană?doar acesta îl găsesc potrivit din lista codurilor CAEN eligibile.
Mulțumesc! Doresc achiziționarea unor aparate si pentru tratamente faciala dar si pentru epilare definitiva