Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Plafonare gaze naturale imm...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Plafonare gaze naturale imm...

Bună dimineața ,
La imm nu a fost plafonat prețul pentru gaze naturale, am primit o factura uriașă de 4 ori mai scump ca in luna noiembrie! Rog un raspuns și dacă este plafonat unde ma adresez, mulțumesc.
larisaflory, utilizator
Puteti sesiza intal furnizorul,ulterior autoritatile competente sa dispuna verificari