avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 383 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Plafonare gaze naturale imm...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Plafonare gaze naturale imm...

Bună dimineața ,
La imm nu a fost plafonat prețul pentru gaze naturale, am primit o factura uriașă de 4 ori mai scump ca in luna noiembrie! Rog un raspuns și dacă este plafonat unde ma adresez, mulțumesc.
Ultima modificare: Vineri, 18 Februarie 2022
larisaflory, utilizator
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 18:38, 18 Februarie 2022
Puteti sesiza intal furnizorul,ulterior autoritatile competente sa dispuna verificari

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Proces plata utilități as dori un sfat în legătură cu o ... larisaflory larisaflory Proces plata utilități As dori un sfat în legătură cu o factura neplatita ( furnizor Cez gaz),deoarece nu a fost plafonat prețul pentru luna decembrie ... (vezi toată discuția)
Anul trecut mi-am cumparat o casa langa bucuresti unde m-am mutat ... roxy_music roxy_music Anul trecut mi-am cumparat o casa langa Bucuresti unde m-am mutat in decembrie, deoarece abia atunci am avut gaze si am putut pune in functiune centrala. Luna ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! daca am un contract de gaze naturale, persoana juridica, ... Alysa Alina Alysa Alina Buna ziua! Daca am un contract de gaze naturale, persoana juridica, încheiat în 2018 în derulare cu ENGIE în care prețul cel mai mare calculat la ... (vezi toată discuția)