avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 932 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, am hotărâre judecătorească definitiva ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, am hotărâre judecătorească definitiva pt granițuire ...

Bună ziua, am hotărâre judecătorească definitiva pt granițuire cu expert topograf etc. Întrebarea mea este : am nevoie de autorizație de construcția gardului? Eu am gard din bca și doresc să-l fac din placi de beton aceiași înălțime. Cu stima va multumesc și astept un ulterior răspuns.

Alte discuții în legătură

Constructie pe hotar sau langa hotar smndraghici smndraghici Buna ziua, Va voi descrie o situatie care mi se intampla in momentul de fata: am fost plecat in concediu si cand m-am intors acasa, am gasit pe hotar ... (vezi toată discuția)
Tulburarea intimitatii aditza_25 aditza_25 Felicitari pentru site este bine venit si de un foarte mare ajutor,am si eu o problema si v-as ruga respectuos sa ma ajutati. Parintii mei sunt ... (vezi toată discuția)
Edificare gard despartitor marinar72 marinar72 Vecinul meu vrea sa ridice un gard despartitor de ciment intre propritatile noastre, in locul celui existent din plasa de sîrmă (aproape cazut la pămant). ... (vezi toată discuția)