Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Pentru o persoana care, in acelasi timp, este angajata ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Pentru o persoana care, in acelasi timp, este angajata cu CIM ...

Pentru o persoana care, in acelasi timp, este angajata cu CIM atat la o Regie Autonoma, Societate comerciala tip SA sau SRL, dar si, cu timp partial, la o Asociatie de proprietari ( constituita in baza Legii 196/2018), trebuie sa i se achite CASS atat de Regia Autonoma, SA sau SRL cat si de catre Asociatia de proprietari ?
da...se plateste impozit,CAS,CASS pentru fiecare contract in parte