Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna seara , in anul 2020 sau 2021 , nu stiu exact a ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna seara , in anul 2020 sau 2021 , nu stiu exact a fost publicata ...

Buna seara ,
in anul 2020 sau 2021 , nu stiu exact a fost publicata o lege prin care institutiile statului nu trebuiau sa imi ceara mie , persoana fizica , sa preznt documente eliberate de alte institutii ale statului. Ele , institutiile , sunt obligate sa ceara documentele care le sunt necesare ele intre ele.
Va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti despre care lege este vorba.
Multumesc.
Cu respect ,
Iulian Severin
~ Conținut șters la cerere ~
Mulțumesc din suflet.