Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua,intrebarea mea este legata de ajutorul de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua,intrebarea mea este legata de ajutorul de deces .Daca ...

Buna ziua,intrebarea mea este legata de ajutorul de deces .Daca EU si sotia mea locuim in Spania ,stabiliti aici vreau SA zic ,in cazul decesului unuia dintre noi ,avem dreptul la ajutorul de deces ?
Intrebati in spania.
Din Romania nu luati nimic daca nu sunteti asigurat in Romania sau pensionar.