Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Daca am o casa pe care am act prin judecatorie, pot sa ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Daca am o casa pe care am act prin judecatorie, pot sa o vanda ...

Daca am o casa pe care am act prin judecatorie, pot sa o vanda ulterior prin notar?
Da.