Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Dovada domiciliului
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Dovada domiciliului

Bună ziua! Contractul de comodat poate face dovada domiciliului pentru persoana care primește locuință în folosință? Sau este nevoie de viza de flotant? Am nevoie sa dovedesc domiciliul pentru a concura pentru un post care a pus condiția aceasta. Va mulțumesc!
dovada domiciliului sau a resedintei se face cu buletinul.
in baza contractului de comodat, va puneti viza de resedinta pe buletin