Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Ridicarea restrictilor. Acum cu ridicarea restrictilor ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Ridicarea restrictilor. Acum cu ridicarea restrictilor , se poate ...

Ridicarea restrictilor.

Acum cu ridicarea restrictilor , se poate intra fara masca peste tot?
ex: transport in comun, magazine , institutii etc.
Se poate, insa recomandarea e sa se poarte in locurile aglomerate pt ca virusul nu tine cont ca s-au ridicat restricțiile.