Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... In calitate de arendator ce datorii trebuie sa platesc ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

In calitate de arendator ce datorii trebuie sa platesc arendasului?

Buna ziua,
In calitate de arendator ce datorii trebuie sa platesc arendasului ?
multumesc
george-neagu, moderator