avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 115 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Nume firma ,magazin de vânzare diverse produse .
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Nume firma ,magazin de vânzare diverse produse .

Bună seara,
Am rugămintea ,dacă se dorește,de a ma ajuta cu idei pentru nume firma ,magazin de vânzare diverse produse .
Am epuizat toate ideile,toate sunt utilizate . Dacă cineva are vreo idee și ar dori sa o împărtășească as fi recunoscătoare.
Mulțumesc anticipat pt eventualele răspunsuri.
Ultima modificare: Marți, 22 Martie 2022
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Partaj in urma divortului utilizatorrnou utilizatorrnou buna ziua as avea rugamintea sa imi raspundeti la urmatoarea intrebare:daca exista o firma cu un punct de lucru in functionare care este pe numele sotului ... (vezi toată discuția)
Ce tip de contract se incheie? radudoina radudoina O firma ce comercializeaza produse alimentare, vinde unei Fundatii umanitare cantitati din aceste produse, beneficiari efectivi fiind insa persoane fizice cu ... (vezi toată discuția)
Forma de organizare avantajoasa pentru productie si comercializare de produse hand-made emilia b. emilia b. Buna ziua! Doresc sa produc si sa comercializez o serie de produse hand-made (imitatii bijuterii si accesorii din Fimo si materiale similare, cadouri pentru ... (vezi toată discuția)