Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Nume firma ,magazin de vânzare diverse produse .
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Nume firma ,magazin de vânzare diverse produse .

Bună seara,
Am rugămintea ,dacă se dorește,de a ma ajuta cu idei pentru nume firma ,magazin de vânzare diverse produse .
Am epuizat toate ideile,toate sunt utilizate . Dacă cineva are vreo idee și ar dori sa o împărtășească as fi recunoscătoare.
Mulțumesc anticipat pt eventualele răspunsuri.
george-neagu, moderator