Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ce este obligatoriu sa se treaca pe un act aditional ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ce este obligatoriu sa se treaca pe un act aditional eliberat ...

Ce este obligatoriu sa se treaca pe un act aditional eliberat dupa majorarea salariului?
Este normal ca angajatorul sa nu treaca sporurile pe actul aditional eliberat dupa majorarea salariului? Sporurile sunt trecute pe o anexa separata la contractul colectiv de munca si n-au fost modificate. A fost modificat doar salariul.
Multumesc
Dacă s-a modificat numai salariul atunci numai acesta se va menționa in actul adițional.