Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Daca ultima zi lucrata la un loc de munca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Daca ultima zi lucrata la un loc de munca este 21 ...

Buna ziua,

Daca ultima zi lucrata la un loc de munca este 21 aprilie, apoi 22 aprilie si 25 aprilie sunt zile libere de la stat, iar pe 26 aprilie incep noul contract la alt loc de munca, se considera continuitate? (deoarece este vorba de zile libere de la stat intre date).

Va multumesc
Nu se considera continuitate ...