avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 624 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum gasim proprietarii de teren daca pe siteul ancpi ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum gasim proprietarii de teren daca pe siteul ancpi vecinii ...

Cum gasim proprietarii de teren daca pe siteul ancpi vecinii au numere cadastrale iar terenul pe care il caut nu are numere cadastrale?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 21:39, 27 Martie 2022
Încercați la Primărie.
Terenul nu are număr cadastral pentru ca nu are documentatie cadastrala.
Verificati documentele existente la serviciul de taxe si impozite

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum pot obtine incheierile de carte funciara? bubu.g bubu.g Buna dimi!Dc ma poate ajuta cineva sa-mi spuna care sunt pasii de urmat in cazul in care sunt proprietar(persoana juridica SA)pe mai multe imobile si am ... (vezi toată discuția)
documentatie cadastrala si obtinere numar cadastral pacurar pacurar Am cumparat in anul 1999 o casa cu teren inscrisa in Cartea funciara si avand nr.topo (in Oradea) doar ca acum pt a putea obtine o autorizatie de modificare ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, am și eu o situație mai delicata.mi s-a eliberat ... Cameliadiac Cameliadiac Bună ziua, Am și eu o situație mai delicata.Mi s-a eliberat de către primărie un certificat de punere in posesie pe numele tatălui decedat în loc de ... (vezi toată discuția)