Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum gasim proprietarii de teren daca pe siteul ancpi ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum gasim proprietarii de teren daca pe siteul ancpi vecinii ...

Cum gasim proprietarii de teren daca pe siteul ancpi vecinii au numere cadastrale iar terenul pe care il caut nu are numere cadastrale?
Încercați la Primărie.
Terenul nu are număr cadastral pentru ca nu are documentatie cadastrala.
Verificati documentele existente la serviciul de taxe si impozite