Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Situatiile financiare ale ONG -urilor, aferente anului ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Situatiile financiare ale ONG -urilor, aferente anului 2021, se pot depun numai online?

Situatiile financiare ale ONG -urilor , aferente anului 2021 se pot depun numai online sau se pot inregistra si letric la anaf? multumesc.
george-neagu, moderator