Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Contract salubritate sediu social fara activitate
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Contract salubritate sediu social fara activitate

Am o societate al carei sediu social este la domiciliu. Aici am contract de salubritate pe PF. Sediul social este fara activitate, iar singurul angajat sunt eu. Societatea de salubritate ma obliga sa inchei contract si pentru societate.
Am aceasta obligatie?
Cum pot sa contracarez, tinand cont ca eu nu produc deseuri?
Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~
Am primit notificare de la Primarie, ca daca nu inchei contractul voi fi amendat cu amenda intre 1000-2000 lei.