avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 842 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Lucrez într-un spital de stat ca asistent ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Lucrez într-un spital de stat ca asistent medical ...

Buna ziua. Lucrez într-un spital de stat ca asistent medical in 3 schimburi. Am dreptul legal sa efectuez doar schimbul 2 si 3.? Cu acordul cui, sau in baza carei legi.? Menționez ca dimineața am un alt job. Mulțumesc.

Alte discuții în legătură

Schimburi de tura intre colegi radupm radupm buna ziua. eu lucrez intr-un spital in ture de 12 ore. as dori sa stiu la cate schimburi de tura intre colegi am dreptul pe luna si daca am acest drept. va ... (vezi toată discuția)
Schimburi de tura ContSters409644 ContSters409644 Buna ziua. Sunt bugetar, lucrez intr-un spital de stat. Schimburile de tura intre colegi ,pana acum,se faceau la mica intelegere. De la 1 08 2017 sefa ... (vezi toată discuția)
Neplata turelor de noapte Georgiana.92 Georgiana.92 Buna ziua. Lucrez ca asistent medical intr-un spital de urgenta care apartine de Ministerul Sănătății. Pe fluturasul de salariu in dreptul categoriei ... (vezi toată discuția)