Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Autorecenzare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Autorecenzare

Am completat chestionarul pentru autorecenzare si am primit un mail simplist fara cod de confirmare.
Treaba e ca mie imi trebuie acel cod de confirmare pentru a primi ziua libera la serviciu. Ce se poate face in cazul acesta? Multumesc!
popescueugen, utilizator
Luati legatura cu cei de la Institutul Național de Statistică.