avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 809 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Autorecenzare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Autorecenzare

Am completat chestionarul pentru autorecenzare si am primit un mail simplist fara cod de confirmare.
Treaba e ca mie imi trebuie acel cod de confirmare pentru a primi ziua libera la serviciu. Ce se poate face in cazul acesta? Multumesc!
Ultima modificare: Joi, 31 Martie 2022
popescueugen, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:42, 1 Aprilie 2022
Luati legatura cu cei de la Institutul Național de Statistică.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. daca am completat chestionarul de autorecenzare in ... Corina Grigorescu Corina Grigorescu Buna ziua. Daca am completat chestionarul de autorecenzare in timpul programului de serviciu, mai am dreptul sa primesc ziua libera conform OUG 19/2020? (vezi toată discuția)
Unde se poate face reclamatie referitoare la autorecenzare? eu ... corsuimi corsuimi Unde se poate face reclamatie referitoare la autorecenzare? Eu am completat toate formularele pentru recenzare, am primit si e-mailul de confirmare dar nu am ... (vezi toată discuția)
Buna, am 2 întrebări legate de recensământul online. dacă ... Adriana.30 Adriana.30 Buna, Am 2 întrebări legate de recensământul online. Dacă o persoana a făcut recensământul online in timp ce ce afla in șomaj, iar după câteva ... (vezi toată discuția)