avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 811 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Daca am completat chestionarul de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Daca am completat chestionarul de autorecenzare in ...

Buna ziua.
Daca am completat chestionarul de autorecenzare in timpul programului de serviciu, mai am dreptul sa primesc ziua libera conform OUG 19/2020?
Cel mai recent răspuns: Corina Grigorescu , utilizator 18:35, 14 Martie 2022
Legea nu distinge unde poate avea loc autorecenzarea .... Cred , in opinia mea, ca in acceptiunea legii, aceasta trebuie efectuata in afara locului de munca.
Multumesc pentru raspuns.

Cornel Vasile a scris:

Legea nu distinge unde poate avea loc autorecenzarea .... Cred , in opinia mea, ca in acceptiunea legii, aceasta trebuie efectuata in afara locului de munca.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna, am 2 întrebări legate de recensământul online. dacă ... Adriana.30 Adriana.30 Buna, Am 2 întrebări legate de recensământul online. Dacă o persoana a făcut recensământul online in timp ce ce afla in șomaj, iar după câteva ... (vezi toată discuția)
Autorecenzare popescueugen popescueugen Am completat chestionarul pentru autorecenzare si am primit un mail simplist fara cod de confirmare. Treaba e ca mie imi trebuie acel cod de confirmare ... (vezi toată discuția)
Oug 19/2020 am facut autorecenzarea online,am si dovada.unde ... enikos66 enikos66 OUG 19/2020 Am facut autorecenzarea online,am si dovada.Unde s-au la cine pot apela,pt ca angajatorul sustine,ca nu e valabil si pt noi! (vezi toată discuția)