Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna , lucrez in domeniu transporturi , si acum ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna , lucrez in domeniu transporturi , si acum sant fortat sa demisionez de catre patron care imi opreste banii pe ultima luna unde ar trebui sa ma adresez la ce instituite

buna ,
Puteti actiona direct in instanță.