Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Este posibil ca in conditiile acestea sa imi fac PFA?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Este posibil ca in conditiile acestea sa imi fac PFA?

Buna ziua,

Lucrez in domeniul IT cu functia de ajutor programator, cu o vechime de 9 ani, fara sa am studii superioare. Intrebarea mea este urmatoarea:

Este posibil ca in conditiile acestea, sa imi fac PFA? Inteleg ca taxele sunt substantial mai mici decat la micro. Daca da, atunci cum?

Multumesc
george-neagu, moderator
Aveti diploma/calificare ca si ajutor programator?
Nu am. Presupun ca am nevoie de o diploma pe care o pot obtine facand un curs, in urma caruia voi primi o certificare si simplul fapt ca am acesti ani de experienta, nu este satisfacator.
cristinaiordanescu978, utilizator