Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Schimbarea adresei de inmatriculare
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Schimbarea adresei de inmatriculare

Buna ziua !
Este necesara schimbarea adresei din buletin pentru schimbarea adresei de inmatriculare a masinii sau este de ajuns un flotant pe adresa respectiva ?
Pentru mai multe informații cu privire la acest aspect, accesați următorul link: [ link extern ]