avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 908 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Schimbarea adresei de inmatriculare
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Schimbarea adresei de inmatriculare

Buna ziua !
Este necesara schimbarea adresei din buletin pentru schimbarea adresei de inmatriculare a masinii sau este de ajuns un flotant pe adresa respectiva ?
Cel mai recent răspuns: Elena Andreea , administrator 17:11, 6 Aprilie 2022
Pentru mai multe informații cu privire la acest aspect, accesați următorul link: [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Viza de flotant adramarw@yahoo.co.uk adramarw@yahoo.co.uk Buna seara, am fost rugata sa ajut o persoana care doreste sa isi inmatriculeze masina in Bucuresti. Pentru aceasta ar avea nevoie de o viza de flotant la ... (vezi toată discuția)
Pot avea 2 adrese? Silvia Monica Silvia Monica Buna ziua, Ma intereseaza daca este posibil si legal sa am 2 adrese. Una, cea din buletin, iar cealalta o adresa provizorie, in alta ... (vezi toată discuția)
Schimbare cerificat inmatriculare autoturism la schimbarea domiciliului? CBM CBM Am un apartament in Brasov si un autoturism inmatriculat in Bv.De curand, cu ocazia casatoriei, mi-am schimbat domiciliul din buletin, capatand rezidenta in ... (vezi toată discuția)