avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 880 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua. Am lucrat la Canalul București - Dunăre ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua. Am lucrat la Canalul București - Dunăre în perioada ...

Bună ziua. Am lucrat la Canalul București - Dunăre în perioada 1 iulie 1988 până în ianuarie 1989, ca detașat de la OGA Bihor. Pentru dosarul de pensionare am nevoie de adeverință de grupa și de venit. Localitatea unde era sediul era 1 Decembrie - jud. Ilfov. Ma puteți ajuta cu îndrumarea?
Cel mai recent răspuns: GhitaS , utilizator 20:04, 7 Aprilie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Intrebati la Arhivele Naționale ale României (aparat central)
Adresa de corespondenţă: Bucureşti, Strada Leaota nr. 2A, Sector 6
Telefon Secretariat:
Telefon direct: 021.312.67.04

Telefon prin centrală: 021/ 303 70 80, la interior 34710
Fax: 0040-21/313 18 38; 0040-21/312 58 41

e-mail: secretariat@arhivelenationale.ro
Va mulțumesc mult pentru sfat!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua caut arhivele intreprinderii i.t.i.a bucuresti care ... iulianastefan iulianastefan Buna ziua caut arhivele intreprinderii I.T.I.A bucuresti care s a desfintat (vezi toată discuția)
Buna ziua, am lucrat la cooperativa arta populara bucuresti si ... mariana neagu mariana neagu Buna ziua, am lucrat la Cooperativa Arta Populara Bucuresti si as dori sa aflu unde este arhiva, pentru a-mi elibera o adeverinta de vechime (vezi toată discuția)
Arhiva movas vaslui. vă rog, dacă îmi puteți spune unde găsesc arhiva ... Mirela N. Mirela N. Bună ziua, Vă rog, dacă îmi puteți spune unde găsesc arhiva de la Fabrica de Mobilă MOVAS, Vaslui. S-ar părea că nu este la Tomești, Iași, unde ... (vezi toată discuția)