Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua. Am lucrat la Canalul București - Dunăre ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua. Am lucrat la Canalul București - Dunăre în perioada ...

Bună ziua. Am lucrat la Canalul București - Dunăre în perioada 1 iulie 1988 până în ianuarie 1989, ca detașat de la OGA Bihor. Pentru dosarul de pensionare am nevoie de adeverință de grupa și de venit. Localitatea unde era sediul era 1 Decembrie - jud. Ilfov. Ma puteți ajuta cu îndrumarea?
Intrebati la Arhivele Naționale ale României (aparat central)
Adresa de corespondenţă: Bucureşti, Strada Leaota nr. 2A, Sector 6
Telefon Secretariat:
Telefon direct: 021.312.67.04

Telefon prin centrală: 021/ 303 70 80, la interior 34710
Fax: 0040-21/313 18 38; 0040-21/312 58 41

e-mail: secretariat@arhivelenationale.ro
Va mulțumesc mult pentru sfat!