Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Ma poate ajuta cineva cu o fisa de post ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Ma poate ajuta cineva cu o fisa de post pentru Tehnician ...

Buna ziua,

Ma poate ajuta cineva cu o fisa de post pentru Tehnician Electronica, un model standar pe care sa il personalizez eu ulterior, multumesc frumos!
Vedeti daca va ajuta :

Tehnician electronist
[ link extern ]

sau

Tehnician electrotehnist
[ link extern ]