avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 483 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa de post Tehnician Electrotehnist
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa de post Tehnician Electrotehnist

Buna Ziua!
As dori sa stiu ce prevederi sunt in fisa de post pentru tehnician electrotehnist.

Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:02, 21 Februarie 2015
Vedeti acest link
[ link extern ]
Va multumesc pentru initiativa de a ma ajuta in aceasta cautare, dar din pacate nu ati dat raspunsul pe care il asteptam, ati dat detali despre calificarea ca tehnician electronist, dar eu am intrebat despre calificarea ca tehnician electrotehnist, intre cele 2 este o diferenta destul de mare, deorece o cunostinta a mea a mers sa se angajeze pe un post de tehnician electronist cu diploma de tehnician electrotehnist si a fost respins pe notiv ca nu are diploma de tehnician electronist. Asa ca am vrut sa cunosc care este fisa de post pentru tehnician electrotehnist.
Va rog sa ma ajutati cu informatii despre fisa de post pentru tehnician electrotehnist deoarece eu nu am putut sa gasesc informatiile respective.
Va Multumesc!
Tehnician electrotehnist
Competenţe specifice:
- Executarea unor lucrări de complexitate medie în domeniul electrotehnicii
- Corelarea activităţii de execuţie, de măsurare şi verificare cu documentaţia tehnică
- Monitorizarea etapelor unor procese tehnologice de fabricaţie din domeniul electrotehnic
- Asigurarea sistemului informaţional pentru fluxuri tehnologice din domeniul electrotehnic

alte detalii :
[ link extern ]

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, ma poate ajuta cineva cu o fisa de post pentru tehnician ... Did27 Did27 Buna ziua, Ma poate ajuta cineva cu o fisa de post pentru Tehnician Electronica, un model standar pe care sa il personalizez eu ulterior, multumesc frumos! (vezi toată discuția)
Acte de calificare pentru angajare elkecri elkecri Buna ziua, Pot angaja pe post de electrician daca are doar diploma de bac cu specializarea tehnician electrotehnist. Multumesc (vezi toată discuția)
Cereri fise de post Daniela2172 Daniela2172 pentru toti cei care cereti fise de post trimiteti-mi adresele de email si ce fisa vreti si va transmit tot ce am. (vezi toată discuția)