Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... CUM TE PREZINTI LA SUCCESIUNE CU CE ACTE CAT DUREAZA ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

CUM TE PREZINTI LA SUCCESIUNE CU CE ACTE CAT DUREAZA SI CE FACI ...

CUM TE PREZINTI LA SUCCESIUNE CU CE ACTE CAT DUREAZA SI CE FACI IN CAZ CA NU TE INTELEGI CU NEAMURILE ,,
EXISTA CINEVA CARE POATE PRELUA DREPTURILE SA TE REPREZINTE DACA NU AI TIMP LUCRI IN AFARA
angelica80, utilizator
Aceste intrebari se discuta cu un av sau un notar intr o consultatie,trebuiesc lamurite mai multe amanunte.Daca va intelegeti rezolvati la notar, daca nu va intelegeti,sunt mostenitori care refuza sa se prezinre apelati la av si apoi in instanta .pt proces.La notar trebuiesc cerificat deces defunct acte stare civila mostenitori,acte proprietate bunuri care se mostenesc,certificate fiscale etc.Daca rezolvati la notar. se poate sa faceti o procura ca cineva ss va reprexinte,daca vs judecati va reprezinta avocatul..