avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1985 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, Sunt născută în 20.09.1964 și ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, Sunt născută în 20.09.1964 și intenționez să ...

Bună ziua,
Sunt născută în 20.09.1964 și intenționez să îmi depun dosarul de pensionare în mai 2022.
Vă rog să mă lămuriți dacă pot desfășura o activitate de prestări servicii ca PFA după pensionarea anticipată.
Mulțumesc anticipat

Alte discuții în legătură

Pfa sau ii iatagangheorghe iatagangheorghe buna ziua ! va rog frumos sa ma ajutati sa inteleg care-i mai benefica pentru prestarii servicii in domeniul instalatiilor termice ,sanitare si gaze un pfa sau ... (vezi toată discuția)
Contract comision servicii intre persoane fizice si o persoana juridica intreprinzator-individual intreprinzator-individual Buna ziua, Am o mare nelamurire privind contractele de comision. Eu intentionez sa imi creez o firma de prestari servicii de web design. Am deja o baza de ... (vezi toată discuția)
Contributii pfa viorel61 viorel61 Buna ziua , Sunt asistent medical angajat cu CIM pe perioada nedeterminata la 2 cabinete medicale cu timp partial de lucru ( cate 4 ore la fiecare cabinet ) , ... (vezi toată discuția)