avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1847 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua am o întrebare? Tata este membru ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua am o întrebare? Tata este membru composesorat și ...

Bună ziua am o întrebare? Tata este membru composesora și vrea să treacă pe mine dar Președintele asociației a zis că nu se poate decât după decesul lui. Ce mă sfătuiți să fac?
Cel mai recent răspuns: trandafir2 , moderator 23:27, 24 Aprilie 2022
Bună ziua, Trebuie sa cititi Statutul si actele asociatiei, in care se specifica cum poate fi transmis dreptul de membru.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbare presedinte mona1974 mona1974 Buna ziua deranjez prin a va întreba in cazul unui composesorat de pădure și pășune a fost ales alt președinte și alți membrii prin 2006 și nici in ... (vezi toată discuția)
Voturi composesorat mona1974 mona1974 Buna , o intrebare daca imi permiteti si binenteles un raspuns daca se poate a-si dori la o problema privind voturi din composesorat si anume pe raza ... (vezi toată discuția)
Ong - asociatie - asociat - membru DanielBa DanielBa Doresc sa infiintez o asociatie si am neclaritati in privinta unor cuvinte folosite cat si a intelesului lor, este vorba despre asociat, membru si membru ... (vezi toată discuția)