Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua am o întrebare? Tata este membru ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua am o întrebare? Tata este membru composesorat și ...

Bună ziua am o întrebare? Tata este membru composesora și vrea să treacă pe mine dar Președintele asociației a zis că nu se poate decât după decesul lui. Ce mă sfătuiți să fac?
Bună ziua, Trebuie sa cititi Statutul si actele asociatiei, in care se specifica cum poate fi transmis dreptul de membru.