avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 593 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... hristos a inviat. va rog sa ma ajutati.cum pot sa ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

hristos a inviat. va rog sa ma ajutati.cum pot sa obtin o adeverinta ...

hristos a inviat. va rog sa ma ajutati.cum pot sa obtin o adeverinta de grupa a 2 a de munca ,de la I TEXTILA AURORA BUC .MENTIONEZ CA SA DESFIINTAT este vorba de sotia mea .a lucrat ca si bobinatoare ,actualmente PENSIONARA . MUTUMESC
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:47, 31 Mai 2022
Întrebați la
Direcţia Arhivelor Naţionale ale Municipiului București
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71; telefon Relaţii cu Publicul, prin centrală: 021/303.70.80, la interior 15269

Telefon Secretariat: 021/303.70.80, la interior 15251
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Gresit. Vezi raspunsul A.N. de pe contul meu!
Ultima modificare: Luni, 30 Mai 2022
mikigbg, utilizator
Ce este greșit? Ca întreabă la A.N.????... s-a mentionat undeva ca exista arhiva la A.N.?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am lucrat la electronica industriala din sos.baicului, din 1978-1988, ... mosgerila mosgerila Am lucrat la Electronica Industriala din sos.Baicului, din 1978-1988, dar firma sa desfiintat dupa 1990, aparind alte trei firme, si nici una nu este in ... (vezi toată discuția)
Buna seara, as dori daca ma puteti ajuta sa stiu pt arhiva acm ... Natalia78 Natalia78 Buna seara, As dori, daca ma puteti ajuta, sa ma indrumati unde ma pot adresa pt arhiva ACM nr 2 Bucuresti, în vederea obținerii unei adeverințe de vechime? (vezi toată discuția)