Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... hristos a inviat. va rog sa ma ajutati.cum pot sa ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

hristos a inviat. va rog sa ma ajutati.cum pot sa obtin o adeverinta ...

hristos a inviat. va rog sa ma ajutati.cum pot sa obtin o adeverinta de grupa a 2 a de munca ,de la I TEXTILA AURORA BUC .MENTIONEZ CA SA DESFIINTAT este vorba de sotia mea .a lucrat ca si bobinatoare ,actualmente PENSIONARA . MUTUMESC
Întrebați la
Direcţia Arhivelor Naţionale ale Municipiului București
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71; telefon Relaţii cu Publicul, prin centrală: 021/303.70.80, la interior 15269

Telefon Secretariat: 021/303.70.80, la interior 15251
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Gresit. Vezi raspunsul A.N. de pe contul meu!
mikigbg, utilizator
Ce este greșit? Ca întreabă la A.N.????... s-a mentionat undeva ca exista arhiva la A.N.?