Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale agentie imobiliara
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

agentie imobiliara

doresc sa adaug ca domeniu de activitate la o firma codul caen 7031 pentru agentie imobiliara. pentru desfasurarea acestei activitati avem nevoie de atestat ? daca da cum il pot obtine ? Va multumesc
nu ai nevoie de atestat. Pur si simplu intocmesti un act aditional la statutul societatii pe care il inregistrezi la Registrul Comertului.
nu este nevoie de nici o alta diploma sau atestat privind agentia imobiliara, iti trebuie sa ai firms inregistrata la registrul comertului si in actul constitutiv al firmei sa scrie activitatea firmei